חברת Back Door מציעה לבעלי עסקים וללקוחות פרטיים להצטרף לאלפי לקוחות החברה הנהנים מדי יום מחשיפה מאסיבית של בית העסק בפני לקוחות פוטנציאלים באינטרנט, חברת Back Door מציעה מגוון רחב של שירותים הסובבים כולם סביב רשת האינטרנט, בים השירותים הרבים ניתן למצוא:

בניית אתרים עיצוב האתר של בית העסק הוא הגורם המכריע בבחירתו של הגולש להמשיך ולגלוש באתר או שמה להמשיך ולבחון עסקים נוספים באינטרנט, אתר מעוצב המאפשר חווית גלישה קלה ונוחה מעלה את סיכויי בית העסק להשלמת עסקה דרך האינטרנט. חברת Back Door מציעה לבעלי עסקים ופרטיים שירותי בניית אתרים מתקדמים, העיצוב הגראפי נעשה בידי מעצב מקצועי ומותנה באישורו של בעל העסק.

כתיבת תוכן שיווקי - חלק מרכזי בהצלחת האתר תלוי בתוכן השיווקי המופיע בו, חברת Back Door מציעה לבעלי העסקים תוכן שיווקי הכתוב ומנוסח ברמה גבוהה ומותאם לדרישות מנוע החיפוש של גוגל, כל התוכן השיווקי נכתב על ידי קופירייטר מנוסה המציג בצורה ברורה ומובנת את מגוון השירותים אותם מציע בית העסק.

קניית דומיינים מרכיב חשוב במיתוג בית העסק באינטרנט הוא בחירת הדומיין המתאים לאופיו של בית העסק, חברת Back Door מציעה לבעלי העסקים מאות דומיינים שמתוכם ניתן לבחור את אלו המתאימים בצורה הטובה ביותר לפרופיל העסק.

שירותי אחסון - חברת Back Doorמציעה לבעלי האתרים שירותי אחסון מתקדמים שיבטיחו את פעילותו התקינה של האתר ויספקו לו הגנה מלאה מפני ניסיונות פריצה, וירוסים וקריסה של האתר.

פתיחת תיבת מייל ייחודי חברת Back Doorמציעה לקהל בעלי העסקים תיבת אימייל ייחודית המסייעת בניהול השוטף של העסק.

ממשק ניהול חברת Back Doorמספקת ללקוחותיה ממשק ניהול מתקדם שבאמצעותו ניתן לעדכן את האתר, לפתוח קטגוריות נוספות לפי הצורך ולהעלות תמונות ללא הגבלה, הממשק הינו ידידותי למשתמש והפעלתו אינה דורשת ידע מוקדם עם המחשב ועולם האינטרנט.

החל משנת 2008 מובילה חברת Back Doorאת שוק האינטרנט בישראל, את לקוחות החברה ניתן למצוא בכל עמוד תוצאות ראשון במנוע החיפוש של גוגל, הלקוחות זוכים ליחס אישי ולליווי צמוד החל מרגע סגירת העסקה ועוד זמן רב לאחר שהאתר תפס את מקומו בדף התוצאות הראשון במנוע החיפוש.