בניית אתר תדמית » שכר/משכורת בונה אתרים (מעודכן)

שכר/משכורת בונה אתרים (מעודכן)

שכר/משכורת בונה אתרים

התחום של בניית אתרים נהיה פופולארי ביותר בשנים האחרונות. לאתר אינטרנט איכותי ומקצועי יש חשיבות גבוהה ביותר עבור בעלי עסק רבים. לכן, זהו תחום רווחי ומבוקש, אשר לא דורש הוצאות נלוות, מלבד לרכישת הידע הנדרש.

אבל האם זה משתלם להיכנס לתחום של בניית אתרים? מה המשכורת של בונה אתרים? האם עדיף להיות בונה אתרים עצמאי או עובד כשכיר? על כל זה ועוד נדבר במאמר הבא שיאפשר לכם להבין מדוע התחום של בניית אתרים מומלץ ביותר בתקופה הנוכחית.

איך אפשר להתמקצע כבונה אתרים?

כיום, התחום של בניית אתרים הינו נגיש ללמידה, וכל אחד יכול ללמוד כיצד להיות כזה. ניתן אף ללמוד זאת לבד מסרטוני יוטיוב. אך כדי להיות מקצועי ומתקדם בתחום, יש להבין אותו לעומק וצריך להבין את הדקויות הקטנות והחוקים של בניית אתרים ושל קידום בגוגל.

את הדברים האלו ניתן לעשות באמצעות קורסי הכשרה מקצועיים אשר מקנים ידע רחב בנושא, ומספקים תשתית ידע חזקה לבונה האתרים המתחיל. קיימים מגוון רחב של קורסים כאלו. כאמור, עבודת בניית האתרים הנה רווחית מאוד, ולכן כדי להגיע לרגע בו אתם גובים תשלום מלקוח על בניית אתר, יש להגיע למצב או אתם אוטוריטה בתחום ומסוגלים לספק אתר לעסקים ברמה הגבוהה ביותר שאפשר.

בנוסף, השליטה בתחום תסייע לכך שהמוניטין שלכם בקרב הלקוחות העתידיים שלכם יעלה, והם כבר יעבירו את השם שלכם הלאה, ובכך יעשו את עבודת השיווק עבורכם. ככל שיש יותר לקוחות וככל שהלקוחות אוהבים אתכם יותר כך הרווח שלכם יגדל.

מה השכר של בונה אתרים?

חשוב לפתוח בכך ששכר של בונה אתרים אינו קבוע, והוא יכול להשתנות בהתאם לבונה אתרים המדובר, ובהתאם ללקוח או לעבודה במידה ואתם שכירים. מדובר בתשובה מורכבת ולא חד משמעית. ישנם בוני אתרים אשר ישתכרו בשכר מינימום, ולעומתם ישנם כאלו אשר ירוויחו עשרות אלפי שקלים בחודש ואפילו יותר.

שכר בונה אתרים משתנה בהתאם ליכולות אשר בונה האתרים מצויד בהן, בניסיון העבר שלו וביכולות השיווק והקידום שלו. בנוסף, השכר משתנה בהתאם לרמת הניסיון שלכם במקצוע, וכמובן שבונה אתרים מנוסה ירוויח יותר מאשר בונה אתרים מתחיל.

באופן כללי, עלות ממוצעת לבניית אתר הינה 3,000 ₪, בעוד שההוצאות של בונה אתרים עצמאי תסכם לכ-500 ₪. לכן, את המשכורת החודשית של בונה האתרים ניתן להעריך לפי כפולת מספר הלקוחות שיש לו בחודש, ברווח ממוצע זה. כאמור, ככל שתצברו יותר ניסיון בתחום, יהיו לכם יותר לקוחות, ותוכלו לגבות סכום גבוה יותר על כל אתר שתבנו.

אם הרווח שלכם מאתר באופן ממוצע הוא באזור של 3,000 אז מספיק שתצליחו לגייס 3 לקוחו ת בחודש ולהרוויח משכורת של 9,000 ש"ח וככל שאתם צוברים יותר ניסיון והיכולות שלכם עולות תוכלו להעלות מחירים ולהרוויח אפילו יותר.

האם יש תחרות קשה בתחום זה?

אכן כן, זהו תחום תחרותי ביותר אשר רבים מנסים לפרוץ ולהצליח בו. כפי שציינו, כל אחד יכול ללמוד אפילו בעצמו מהמחשב הביתי שלו כיצד להיות בונה אתרים, ועם מספיק תרגול והתמדה, הוא יכול להצליח בתחום.

מאחר ומדובר בתחום נגיש ורווחי כאחד, ישנם רבים המנסים את מזלם בעולם זה, ולכן התחרות על הלקוחות מורגשת מאוד. כדי לגבור על המתחרים, חשוב לבנות תיק עבודות מרשים. תיק העבודות אינו מוכרח להכיל עבודות של לקוחות אמיתיים. גם עבודות אשר יצרתם עבור תיק העבודות בלבד, יכולות ליצור את הרושם שאתם מבינים בתחום ויודעים לבנות אתר מוצלח.

הלקוח מעוניין לראות למה אתם מסוגלים, ועל בסיס הניסיון שתראו לו, הוא יחליט האם לשכור את שירותכם. בנוסף, כמובן שלשיווק ומיתוג יש תפקיד מפתח בהצלחתכם על חשבון המתחרים העתידיים שלכם, ויש להשקיע ביצירת תדמית חזקה וטובה.

בנוסף אחד הדברים שתצטרכו ללמוד בתור פרילנסרים חדשים זה שאתם תצטרכו ללמוד את התחום של שיווק על מנת לשווק את עצמכם ללקוחות חדשים וליצור עבודה. ללא יכולות שיווק ופרסום יהיה לכם קשה במיוחד להצליח כאשר התחום מכיל כל כך הרבה מתחרים.

לסיכום - שכר בונה אתרים ואיך להיכנס לתחום

במידה ותחום בניית האתרים מושך ומעניין אתכם, ההזדמנות ללמוד ולהצליח פתוחה בפניכם. יש מגוון דרכים ללמוד את הכלים לבניית אתרים, ועם השקעה, התמדה ועבודה קשה, תוכלו להתברג למקצוע רווחי ביותר, מספק, מגוון ויצירתי.

השכר בתחום הזה, עבור אלו אשר ישקיעו בתיק עבודות מרשים, ירכשו מיומנויות, וישקיעו בשיווק, יכול להיות מתגמל מאוד, ויאפשר לכם לחיות ברווחה כלכלית, לצד עניין וסיפוק מקצועי.

ומכן הצעד הבא שתצטרכו לעשות זה להחליט האם אתם רוצים להיכנס לתחום של בניית אתרים. במידה ולאחר קריאת המאמר החלטתם שאתם מעוניינים להפוך לבוני אתרים אז מכן הצעד הבא בקריירה שלכם בתור בוני אתרים תהיה ללמוד את התחום של בניית אתרים.

נכון להיום המערכת המובילה בעולם לבניית אתרים היא וורדפרס. מדובר על מערכת שבה למעלה מ-40% מהאתרים בכל העולם בנויים ומומלץ להתחיל את הצעדים בעולם של בניית אתרים על ידי למידה במערכת של וורדפרס.

למי שמעוניין להיכנס לתחום של בניית אתרים אז מומלץ ללמוד ולצבור יכולות בתחום מקורס אונליין, כך שיתאפשר לכם להיכנס לתחום באופן מהיר במיוחד ולהבין האם התחום מתאים לכם או לא. עדיף להימנע מקורסים פרונטליים שנמשכים 6-12 חודשים ולשרוף שנה שלמה ובאמצעות קורס אונליין תוכלו להיכנס לתחום בתוך חודש או חודשיים.

למי שרוצה ללמוד איך לבנות אתרים בוורדפרס אז כדי לבדוק את האתר המוביל בארץ ללימוד בניית אתרים בוורדפרס. האתר נקרא בית הספר לוורדפרס ותוכלו למצוא שם קורס בניית אתרים למתחילים וגם קורס בניית אתרים למתקדמים כך שתוכלו להתחיל מלמטה ולהגיע לרמה מאוד גבוהה.

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות