בניית אתר תדמית » מה זה לוגו? ולמה הוא תורם להצלחת העסק?

מה זה לוגו? ולמה הוא תורם להצלחת העסק?

מה זה לוגו

אם הגעתם למדריך הקצר שלנו שמסביר מה זה לוגו סביר להניח שאתם עסק חדש ששמע את המושג לוגו ומנסה להבין מה זה. במאמר הבא נסביר מה זה לוגו ולמה הוא כל כך חשוב והכרחי לעסק.

מה זה לוגו?

באתר ויקפדיה כאשר נכתוב לוגו המושג שיעלה לנו הוא סמליל. ההגדרה שלהם ללוגו היא:

“לוגו הוא אלמנט גרפי, איור או עיבוד טקסט שנוצר או עובד במטרה לסמל ולייצג גורם מסוים (בדרך כלל, ארגון או מוצר) ולהיות מזוהה עמו בתודעת הציבור.”

בשפה יותר פשוטה לוגו הוא בעצם תמונה המכילה את שם העסק ולעיתים גם איור סמל קטן שמופיע לצד השם. במקרים מסוימים מתחת לשם העסק מוסיפים גם סלוגן קצר שמתאר את מה העסק עושה או את המוטו שלו.

למה לוגו חשוב לעסק?

לוגו הוא בעצם תעודת הזהות של העסק וכאשר עסק חדש מתחיל את דרכו בעולם אחד התהליכים הראשונים החשובים ביותר שעליו לעשות זה התהליך של עיצוב לוגו. בשל מחסור תקציבי עסקים רבים מחליטים לנסות וליצור לוגו לבד ושימוש בלוגו חובבני יכול להשפיע לרעה על התדמית של העסק.

לאחר סיום התהליך של עיצוב הלוגו המטרה שלכם תהיה להציג את הלוגו בכל אלמנט גרפי שאתם יוצרים לעסק. אם למשל אתם יוצרים כרטיס ביקור, חתימה למייל, נייר מכתבים, פלייר וכו’… כל הכלים האלו שאתם עושים בהם שימוש בתהליך השיווק וההתנהלות של העסק יסייעו לחזק את המותג שלכם בעיני הלקוחות.

הלוגו הופך לחשוב במיוחד כאשר אתם מוכרים מוצרים פיזיים ועליהם אתם מדפיסים את הלוגו. למשל אם אתם מוכרים חולצות, כלי כתיבה, שעונים או כל דבר אחר חשוב שתהיו מרוצים מהלוגו בתחילת הדרך כי החלפת לוגו בהמשך תצריך מכם לשנות את כל מערך הייצור של העסק.

עיצוב ובנייה של לוגו באופן לא מקצועי תגרום לכם לנזקים גדולים בעתיד ולהפסד כספי. כאשר אתם מתחילים את התהליך וודאו שנמצא מולכם מעצב לוגו מקצועי שיוכל לסייע לעבור את התהליך באופן הטוב ביותר וללא בעיות.

מאמר זה נכתב על ידי Banner Design. אם אתם זקוקים לסיוע בעיצוב לוגו, מיתוג לעסק, עיצוב באנרים, מודעות לפייסבוק וכו’… צרו אתנו קשר ונשמח לסייע.

זקוקים לסיוע בעיצוב לוגו מקצועי לעסק שלכם? מלאו את הפרטים מתחת וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות