בניית אתר תדמית » איך מטמיעים חתימה למייל

איך מטמיעים חתימה למייל

איך להטמיע חתימה למייל

דרך מצוינת לשיפור התדמית של העסק היא באמצעות חתימה למייל ולעיתים בעלי העסקים מסתבכים ומתקשים לבצע הטמעה של תמונת החתימה למייל בספק המיילים שבו הם משתמשים. על מנת לסייע לכם בתהליך במדריך זה נלמד אתכם כיצד לבצע הטמעה של חתימה למייל בתוך ג’ימייל (Gmail) או באאוטלוק (Outlook).

הטמעת חתימה למייל ב-Gmail

כאשר אתם רוצים לבצע הטמעה של חתימה למייל באמצעות ג’ימייל כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לחשבון שלכם ובתפריט העליון לחצו על האייקון של גלגל השיניים על מנת להיכנס להגדרות. תחת האזור של הגדרות וכאשר אתם נמצאים בשדה העליון של General רדו למטה ותמצאו את האזור שמאפשר לבצע הוספה ועריכה של חתימת מייל.

בשדה לחצו על “Create New” על מנת ליצור חתימה חדשה והכניסו את תמונת החתימה, לאחר מכן לחצו על שמירת שינויים והחתימה למייל תופיע מכאן והלאה בכל מייל שאתם שולחים ללקוחות שלכם בעת שימוש במייל העסקי.

הטמעת חתימה למייל ב-Outlook 2010

כאשר אתם רוצים לבצע הטמעה של חתימה למייל באמצעות אאוטלוק זה מעט משתנה בגרסאות Outlook השונות. במאמר זה נדבר על הטמעת חתימה למייל בגרסת אאוטלוק 2010 ואם אתם משתמשים בגרסה חדשה יותר שם זה יהיה מעט שונה.

בשביל להוסיף חתימה ב-Outlook לחצו בתפריט העליון על השדה של File ושם תבחרו באפשרות של הגדרות. בתפריט הצדדי של הגדרות בחרו באפשרות של “Mail” ובחלונית שתיפתח מצאו ולחצו על הכפתור של “Signatures”.

בחלונית הבאה שתיפתח יש צורך תחילה להגדיר את שם החתימה שאתם רוצים (אין הרבה משמעות לשם) ולאחר מכן תהיה לכם את האפשרות להגדיר גם את גוף החתימה.

תוכלו להעלות תמונות או להכניס חתימה שמוגדרת באמצעות טקסט ומכילה קישורים ולאחר מכן תאשרו את השינויים והחתימה למייל תופיע מחדש בכל מייל שאתם תשלחו.

מעוניינים בעיצוב חתימה מקצועית למייל? מלאו את הפרטים מתחת וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות